Muscle Expert, BSc Sports Nutrition & Creator of UltraFasting Diet
Type:
Difficulty:

Mind & Body Fitness

Intermediate Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Break-Thru Fitness

Advanced Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Body Building

Advanced Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Cardio Circuit

Intermediate Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

CrossFit

Advanced Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Aqua Aerobics

Beginner Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Pilates

Intermediate Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Zumba

Beginner Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Yoga

Beginner Level
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Get Better Results & A ton of Fun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam in dui mauris.

Classes Weekly Schedule

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam in dui mauris.
Vivamus hendrerit arcu sed erat molestie vehicula. Sed auctor neque eu tellus rhoncus ut eleifend.
Aqua Aerobics
12:00 - 13:00
With Whitney K. Fowler
Yoga
14:00 - 15:00
With Ashley T. White
Body Building
16:00 - 17:00
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
16:00 - 17:00
With Whitney K. Fowler
CrossFit
18:00 - 19:00
With Erick S. Duncan
Zumba
21:00 - 22:30
With Edward B. Lewis
Pilates
22:30 - 23:30
With Whitney K. Fowler
Cardio Circuit
22:30 - 23:30
With Meghan P. Ingram
Cardio Circuit
11:00 - 12:00
With Ashley T. White
Break-Thru Fitness
12:00 - 13:00
With Alicia K. Wright
Body Building
12:00 - 13:00
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
18:00 - 19:00
With Alicia K. Wright
Body Building
18:00 - 19:00
With Edward B. Lewis
CrossFit
18:00 - 19:00
With Edward B. Lewis
Pilates
18:00 - 19:00
With Barbara S. Romero
Cardio Circuit
19:30 - 20:30
With Virginia F. Bryant
Aqua Aerobics
10:00 - 11:00
With Alicia K. Wright
Cardio Circuit
10:30 - 11:30
With Wesley D. Richards
Yoga
14:00 - 15:00
With Ashley T. White
Aqua Aerobics
17:00 - 18:00
With Barbara S. Romero
CrossFit
18:00 - 19:00
With Charles Power
Pilates
18:00 - 19:00
With Barbara S. Romero
Break-Thru Fitness
19:30 - 20:30
With Whitney K. Fowler
Body Building
19:30 - 20:30
With Erick S. Duncan
Yoga
08:30 - 09:30
With Virginia F. Bryant
Aqua Aerobics
11:00 - 12:00
With Barbara S. Romero
Zumba
14:00 - 15:00
With Stephen J. Kennedy
Cardio Circuit
15:00 - 16:00
With Wesley D. Richards
Pilates
17:00 - 18:00
With Edward B. Lewis
CrossFit
18:00 - 19:00
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
19:00 - 20:00
With Virginia F. Bryant
Body Building
19:00 - 20:00
With Erick S. Duncan
Cardio Circuit
10:00 - 11:00
With Wesley D. Richards
Mind & Body Fitness
10:30 - 11:00
With Ashley T. White
Break-Thru Fitness
16:00 - 17:00
With Whitney K. Fowler
Body Building
16:00 - 17:00
With Edward B. Lewis
CrossFit
18:00 - 19:00
With Erick S. Duncan
Pilates
18:00 - 19:00
With Barbara S. Romero
Yoga
20:30 - 21:30
With Meghan P. Ingram
Aqua Aerobics
22:00 - 23:00
With Willie D. Collins
Mind & Body Fitness
11:30 - 12:30
With Alicia K. Wright
Break-Thru Fitness
12:00 - 13:00
With Whitney K. Fowler
Body Building
12:00 - 13:00
With Erick S. Duncan
Cardio Circuit
13:00 - 13:00
With Stephen J. Kennedy
Yoga
14:00 - 15:00
With Ashley T. White
CrossFit
18:00 - 19:00
With Edward B. Lewis
Cardio Circuit
20:00 - 21:00
With Willie D. Collins
Aqua Aerobics
20:30 - 21:30
With Alicia K. Wright
Zumba
10:30 - 11:30
With Alicia K. Wright
Yoga
14:00 - 15:00
With Willie D. Collins
Cardio Circuit
14:30 - 15:30
With Virginia F. Bryant
Body Building
17:30 - 18:30
With Edward B. Lewis
Break-Thru Fitness
17:30 - 18:30
With Virginia F. Bryant
Pilates
18:00 - 19:00
With Barbara S. Romero
CrossFit
18:00 - 19:00
With Charles Power
Yoga
19:00 - 20:00
With Barbara S. Romero

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation.